Musíte uznat, že smoothie je lahodný nápoj s přiměřeně hustou konzistencí, abyste si uvědomili, že základem je rozmixované ovoce, a s jasnou chutí, v níž druh ovoce jasně rozeznáte. Nechce se ani věřit, že je z celého ovoce, tak dobře se pije. Ale jak takové smoothie vzniká?

Hlavním požadavkem je čerstvost. Ovoce se trhá čerstvé a hned se zpracovává.

Bez případných jader se celé rozmixuje a vznikne tak čistá dřeň.

Žádné umělé přísady se nepřidávají, jen druhy, které jsou kyselejší, například jahody, brusinky či ananas se stabilizují přírodní citronovou šťávou.

Rozmixovaná směs se zředí čistou pitnou vodou, aby dosáhla přiměřené konzistence.

Musí mít určitou hustotu, ale musí se zároveň pohodlně pít. Právě hustota umožňuje, aby vám v ústech zůstávala příjemná chuť nápoje a měli jste z něho příjemný pocit.

Čerstvě zpracovaný nápoj smoothie se ještě na velmi krátkou dobu zahřeje na přesně danou teplotu, aby se zvýšila jeho trvanlivost. Je to přirozená pasterizace, tedy bez přidání umělých konzervačních činidel.

Umožní se tak skladovat nápoj delší dobu při zachování všech látek v přirozené podobě.

Luxury Fresh Smoothie je nejen lahodný, ale také velmi zdravý nápoj. Díky tomu, že se zpracovává čerstvé ovoce šetrným způsobem, obsahuje spoustu antioxidantů, jež potlačují nepřirozené množení buněk a podporují dlouhověkost.

Čerstvé ovoce také znamená, že dostanete plnou dávku vitamínů, které se například vařením znehodnocují.

Ale co je důležité, mixované ovoce obsahuje také vlákninu, která je důležitá pro další fyziologické pochody ve vašem těle.