JAK VZNIKÁ SMOOTHIE

Musíte uznat, že smoothie je lahodný nápoj s přiměřeně hustou konzistencí, abyste si uvědomili, že základem je rozmixované ovoce, a s jasnou chutí, v níž druh ovoce jasně rozeznáte. Nechce se ani věřit, že je z celého ovoce, tak dobře se pije. Ale jak takové smoothie vzniká?

Hlavním požadavkem je čerstvost. Ovoce se trhá čerstvé a hned se zpracovává.

Bez případných jader se celé rozmixuje a vznikne tak čistá dřeň.

Žádné umělé přísady se nepřidávají, jen druhy, které jsou kyselejší, například jahody, brusinky či ananas se stabilizují přírodní citronovou šťávou.

Rozmixovaná směs se zředí čistou pitnou vodou, aby dosáhla přiměřené konzistence.

Musí mít určitou hustotu, ale musí se zároveň pohodlně pít. Právě hustota umožňuje, aby vám v ústech zůstávala příjemná chuť nápoje a měli jste z něho příjemný pocit.

Čerstvě zpracovaný nápoj smoothie se ještě na velmi krátkou dobu zahřeje na přesně danou teplotu, aby se zvýšila jeho trvanlivost. Je to přirozená pasterizace, tedy bez přidání umělých konzervačních činidel.

Umožní se tak skladovat nápoj delší dobu při zachování všech látek v přirozené podobě.

Luxury Fresh Smoothie je nejen lahodný, ale také velmi zdravý nápoj. Díky tomu, že se zpracovává čerstvé ovoce šetrným způsobem, obsahuje spoustu antioxidantů, jež potlačují nepřirozené množení buněk a podporují dlouhověkost.

Čerstvé ovoce také znamená, že dostanete plnou dávku vitamínů, které se například vařením znehodnocují.

Ale co je důležité, mixované ovoce obsahuje také vlákninu, která je důležitá pro další fyziologické pochody ve vašem těle.

Buďte zdraví s Luxury Fresh Smoothie.

O NÁS

Jako dítě jsem zbožňoval zmrzlou ovocnou dřeň, která tehdy stála jednu korunu. Škrabala se dřevěnou špachtličkou, v ústech se rozpouštěla a bylo z ní jasně cítit ovoce. Většinou bývala jahodová.

Dnes už se používá jiná, modernější technologie, která zpracovává celé ovoce a do nápoje se tak dostává více vitamínů, více minerálních látek a dalších přirozených součástí ovoce, které jsou pro tělo skutečným balzámem.

Jako děti, přestože jsme to nevěděly, jsme se tehdy nemusely bát umělých přísad, protože se nepoužívaly. Ještě je nikdo nevymyslel.

Když jsme vymýšleli název pro naše smoothie, hned nás napadlo slovo Luxury tedy luxusní. To totiž přesně vyjadřuje nádherný zážitek z nápoje připraveného z čerstvého ovoce.

Jako byste si ovoce právě utrhli ze stromu, rozmixovali a připravili z něho osvěžující nápoj.

Hned cítíte, jak do vás proniká nová posilující energie, burcuje smysly, které se rozvibrují do úžasné symfonie.

To je Luxury Fresh Smoothie. Vzniká z darů naší krásné země.

Dnes jsou biopotraviny výjimkou. A právě takovou výjimkou je naše Luxury Fresh Smoothie.

Bez konzervantů, bez umělých sladidel, bez umělých barviv. Čisté přírodní ovoce, které získává všechny důležité látky z půdy a ze Slunce. Nic přírodnějšího už nemůže být. A čerstvé se to šetrně rozmixuje a je tu nápoj, který bychom klidně mohli nazvat božský.

Přírodní bomba vitamínů a energie. V záplavě umělých přísad v potravinách dostáváte zdravý přírodní nápoj, na který jakoby vaše tělo už čekalo.

Dopřejte si luxusní čerstvost mixovaného ovoce neboli Luxury Fresh Smoothie. My sami jsme také jeho fanoušky.